Sisu juurde

Datalogic Magellan 9800i skaitytuvas su integruotomis svarstyklėmis

Magellan 9800i skaitytuvas su integruotomis svarstyklėmis – išskirtinės kokybės nuskaitymo technologija, leidžianti greitai, tiksliai ir patikimai skenuoti 1D, 2D ir Digimarc brūkšninius kodus.

Ergonomiškas dizainas visų poreikiams

9800i skaitytuvo vaizdo apdorojimo technologija išdėstyta visose plokštumose, todėl gali sklandžiai nuskaityti 1D ir 2D brūkšninius kodus nereikalaujant papildomų kasininko pastangų.

Naujas ergonomiškas dizainas su mažesniu skaitytuvo gaubtu leidžia pagal poreikį perkelti POS ar savitarnos kasų ekranus, mokėjimo terminalus ir kvitų spausdintuvus – taip užtikrinamas patogus klientų su negalia aptarnavimas. Centre įmontuotas garsiakalbis suteikia grįžtamąjį ryšį su pritaikomais WAV failais pasiekti didesniam tikslumui. Didelis horizontalus ekranas yra ergonomiškai pritaikytas tiek stovintiems, tiek sėdintiems kasininkams.

Techninės charakteristikos

Kodai: 1D/2D

Komunikacija su kompiuteriu: USB, RS232, IBM

Darbinė temperatūra: nuo 10°C iki 40°C

Garantija: 1 metai

Matmenys

Ilgis: 35.2 cm / 39.9 cm / 50.7 cm

Plotis: 29.2 cm

Aukštis: 2.7 cm

Susisiekime jau šiandien

Domina mūsų įranga? Mielai patarsime! Kreipkitės pasinaudodami forma žemiau ir mes kuo greičiau su jumis susisieksime.

See väli on kohustuslik
Ettevõtte nime sisestamine on kohustuslik
Perekonnanime sisestamine on kohustuslik
Oma e-postiaadressi andmisega kinnitate, et olete lugenud ja nõustute meie privaatsuspoliitikaga ning annate ettevõttele StrongPoint nõusoleku teiega kontakteerumiseks ja teie andmete säilitamiseks turunduse ja müügi eesmärgil

Thank you for getting in touch. We will get back to you as soon as possible.